ROZWÓJ DZIECKA W ŁONIE MATKI - PRZEPIĘKNY, WZRUSZAJĄCY FILM

Wzruszyłam się, jak obejrzałam ten filmik. Urodziłam dziecko prawie 3 lata temu. 3 i pół roku temu wszystko się zaczęło. To w moim brzuchu rósł ten mały szkrab, którego dziś dumnie mogę się nazwać mamą. Pamiętam każde uczucie związane z ciążą. Śledziłam rozwój córeczki tydzień po tygodniu i obserwowałam z zachwytem jak rośnie mój brzuch. Kiedy po raz pierwszy poczułam ruchy dziecka byłam zachwycona. To jedno z najpiękniejszych przeżyć w moim życiu. 
Wciąż jestem pod takim samym wrażeniem cudu poczęcia, rozwoju dziecka w łonie mamy i momentu przyjścia na świat. To niewiarygodne, że wszystko jest tak perfekcyjnie skonstruowane już od samego początku. Małe bijące serduszko, takie tycie rączki i nóżki. Upodobania do dzwięków i smaków. Uwielbienie dla głosu mamy. Ssanie kciuka, uśmiech, a nawet płacz. Po prostu niesamowite!

Obejrzyjcie ten film i przypomnijcie sobie, jak to było, zanim Wasz maluszek przyszedł na świat. A jeśli nie macie jeszcze dzieci, to obejrzyjcie, żeby zobaczyć, co wspaniałego jeszcze na Was czeka :)


2 komentarze:

  1. Aż się chcę doświadczyć cudu narodzin jeszcze raz :)

    OdpowiedzUsuń