NOWA POSZERZONA OFERTA ZAJĘĆ GRUPOWYCH I INDYWIDUALNYCH


Moi Drodzy, rozwijamy się i w związku z tym poszerzamy naszą ofertę. Od połowy lipca 2013 roku, oprócz Warsztatów Masażu Niemowląt, możecie się już zapisac na Indywidualne Sesje Wsparcia dla Rodziców oraz na Grupę Wsparcia dla Mam. Możecie również skorzystać z mailowych porad. Chwilowo wszystkie zajęcia, poza poradami mailowymi, skierowane są do mieszkańców Krakowa i okolic, ale już niebawem będzie możliwość skorzystania z konsultacji indywidualnych również poprzez Skype. A we wrześniu oferta poszerzy się o kolejne ciekawe zajęcia i warsztaty.

INDYWIDUALNE SESJE WSPARCIA DLA RODZICÓW

Chętne osoby zapraszam na indywidualne sesje wsparcia dla rodziców.
Jestem psychologiem z wieloletnią praktyką w pracy z rodzicami i dziećmi, pracownikiem rodzinnym oraz instruktorem masażu niemowląt. Od kilku lat prowadzę grupy wsparcia dla rodziców, warsztaty dla rodziców z dziećmi, kursy masażu niemowląt oraz wsparcie osobiste.

Jeśli czujesz, że :
- potrzebujesz z kimś porozmawiać
- potrzebujesz porady
- czujesz się samotny i zagubiony jako rodzic
- nie radzisz sobie z nową rolą bądź rodzicielskimi obowiązkami
- potrzebujesz pomocy w ustawieniu rytuałów u dziecka
- jesteś w ciąży i chciałbyś się przygotować na przybycie maluszka
Badź chciałbys poruszyć inny, ważny dla Ciebie temat - możesz się spotkać ze mną w Krakowie na indywidualnej sesji wsparcia.

Indywidualne spotkanie to koszt 40 zł
Czas trwania - 1 h


Zainteresowane osoby proszę o kontakt:
Telefoniczny: 660584135
Mailowy: magdalenfab@yahoo.pl


GRUPA WSPARCIA DLA MAM

Wszystkie chętne mamy zapraszam na cotygodniowe grupowe zajęcia, podczas których poruszamy tematy dotyczące rodzicielstwa, macierzyństa oraz naszego osobistego rozwoju. Pracujemy nad podniesiem swojej rodzicielskiej wartości oraz poczucia sprawczości. Wymieniamy się naszym osobistym doświadczeniem i wspólnie szukamy najlepszych sposobów rozwiązania problemów.
Spotkania odbywają się przy kawie i ciastku w miłej spokojnej atmosferze.

Koszt zajęć - 10 zł
Czas trwania - 1h
Miejsce - Kraków
Ilość miejsc w grupie ograniczona


Zainteresowane osoby proszę o kontakt:
Telefoniczny: 660584135
Mailowy: magdalenfab@yahoo.pl


MAILOWE PORADY DLA RODZICÓW

Jesli potrzebujesz darmowej porady dotyczącej rozwoju małego dziecka, swojej matczynej bądź tatowej roli, masz pytanie i nie potrafisz sam znaleźć na nie odpowiedzi, potrzebujesz wsparcia, pomocy bądź  podpowiedzi. Nie wahaj się i napisz do mnie:

magdalenfab@yahoo.pl


  


0 komentarze:

Prześlij komentarz