JAK ZAARANŻOWAĆ POKÓJ MAŁEGO DZIECKA?

Urządziliście już pokój dla swojego maluszka? Jakie kolory wybraliście? Czym się inspirowaliście? 
A może dopiero planujecie aranżację? Od czego zatem zacząć? Może od przewodniej myśli i inspiracji zdjęciami z internetu. W sieci znajdziecie wszystko albo prawie wszystko, czego szukacie. Od zdjęć po wykonanie. Naprawdę tego dużo.

Wszystko zależy oczywiście czym dysponujecie. Czy pokój jest duży, czy mały, czy dziecko zamieszka osobno czy z rodzeństwem? Dochodzi jeszcze kwestia finansowa, choć według mnie jest ona mniej istotna, gdyż wiele rzeczy można zrobić samemu bardzo niskim kosztem.
Jesli nie dysponujecie dużym budźetem możecie przemalować stare meble, ozdobić ściany szablonami zrobionymi przez siebie, uszyć poduszki, zrobić ozdoby. Potrzebujecie do tego tylko trochę zapału, trochę pracy, no i oczywiście sporo wyobraźni, a efekt może przejść wasze oczekiwania.

Według mnie, dobrze jeśli pokój jest funkcjonalny i praktyczny, szczególnie przybardzo małym dziecku. 

Fajnie, jeśli jest w nim przewijak i jakaś szafka z koszykami na akcesoria typu pieluszki, chusteczki, kremy  oraz  miejsce do siedzenia dla was. W tej roli świetnie sprawdza się fotel. Warto znaleźć dla niego miejsce, bo z pewnością wam się przyda i dosyć długo wam posłuży. Najpierw do karmienia i do usypiania, a potem do czytania bajek.
A cała reszta to już naprawdę tylko i wyłącznie Wasza kreatywność.
Poniżej kilka pomysłów:

Jesli dysponujecie dużą powierzchnią.
Źródło
Jeśli lubicie prostotę.
Źródło
Co powiecie na malowidło na ścianie?
Źródło
Mała powierzchnia?
Źródło
A może żywe kolory?
Źródło0 komentarze:

Prześlij komentarz