RELAKSUJĄCY WYJAZD - RAJECKE TEPLICE

Ostatnio mielimy okazję spędzić 2 relaksujące dni poza domem. Mąż w ramach prezentu urodzinowego zaprosił mnie do  uroczego Słowackiego kurortu Rajecke Teplice. Córeczka została z ukochaną ciocią Martą, moją cudowną siostrą - autorką bloga Klinika Szczęścia. 
Zawsze przed takim wyjazdem pojawia się wiele obaw, jak córcia zniesie rozłąkę, co jeśli zachoruje, czy nie będzie za bardzo tęskniła, czy wytrzyma noc bez nas? Chyba każdy rodzic zna to uczucie. Jest wpisane w nasze rodzicielstwo.

Obawy obawami, a córeczka świetnie sobie poradziła. Natomiast my naładowalismy baterie na kolejne tygodnie.
Powiem Wam tylko, że taki wyjazd jest czasem bardzo potrzebny. Po to, żeby spojrzeć z dystansu, żeby zatęsknić, żeby pobyć tylko ze sobą i swoim partnerem, żeby odetchnąć i naładować akumulatory. Porozmawiać spokojnie, położyć głowę na ramieniu ukochanej osoby i napawać się widokami i ciszą panującą wkoło.
A po przyjeździe nie móc się nacieszyć z widoku czekającej na nas Amelki, z rozwianymi lokami, wielkim uśmiechem i czułym uściskiem. Rozczulające i bezcenne.

Rajecke Teplice. Miejsce Przepiękne. Małe miasteczko, otoczone zazielonymi górami. W samym centrum urocze, trochę starodawne i bardzo klimatyczne Spa Afrodyta, z cudnymi basenami termalnymi, zarówno w budynku jak i na zewnątrz. Sauny, masaże, kąpiele - odnowa gwarantowana.
W sercu Teplic przepiękny park. Na środku parku jezioro, restauracja na wodzie, wypożyczalnia łódek, ryby, kaczki, łabędzie. Prawdziwa oaza.
Kto lubi chodzić po górach, poczuje się jak w raju. Miasteczko jest otoczone malowniczymi górkami, na które można się wspinać pięknie przygotowanymi szlakami.
Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i osób, które szukaja spokojnego wypoczynku. Wszędzie można dojść na pieszo.
Następnym razem wybierzemy się tam z córeczką.
Jeśli chcielibyście więcej informacji, to z chęcią sie podzielę. Dajcie tylko znać.
0 komentarze:

Prześlij komentarz